Twój koszyk jest pusty

Infolinia: (+48) 62 720 20 29 codziennie w godzinach od 0900 do 1800
Sypialnie nowoczesne Sypialnie nowoczesne
Sypialnie stylowe Sypialnie stylowe
Sypialnie klasyczne Sypialnie klasyczne
Narożniki Narożniki
Narożniki ze skóry Narożniki ze skóry
Meble systemowe Meble systemowe
Meble modułowe Meble modułowe
Łóżka tapicerowane Łóżka tapicerowane
Meble młodzieżowe Meble młodzieżowe
Meblościanki Meblościanki
Zestawy 321 Zestawy 321
Wersalki Wersalki
Nasza firma

MebleSTAR to rodzinna firma z wieloletnią tradycją. Początek naszej działalności w branży meblowej datuje się na 2001 rok. Bogate doświadczenie oraz liczne kontakty biznesowe przyczyniły się do powstania doskonale zaopatrzonego, profesjonalnego sklepu internetowego „MebleSTAR - tanie meble dla Twojego domu”.

Nasz niezwykle bogaty asortyment obejmuje m.in. zestawy wypoczynkowe 3-2-1, meble systemowe, meblościanki, łóżka tapicerowane, narożniki, kanapy, szafy jedno-, dwu-, trzy-, cztero- i pięciodrzwiowe, regały, a także setki innych luksusowych mebli. Wszystkie sprzedawane przez nas meble pochodzą od renomowanych producentów, co gwarantuje ich wysoką jakość oraz szybką realizację zamówień.

Dbałość o satysfakcję Klientów jest tym, co wyróżnia MebleSTAR na tle pozostałych sklepów meblowych. Dokładamy wszelkich starań, aby robienie zakupów w naszym sklepie było dla Państwa przyjemne, bezproblemowe i za każdym razem przebiegało pomyślne. Jako Klienci MebleSTAR możecie Państwo liczyć na profesjonalną pomoc i doradztwo na każdym etapie transakcji. Aby zapewnić łatwiejszy kontakt z naszymi konsultantami uruchomiliśmy infolinię czynną każdego dnia tygodnia od godziny 1000 do 1800.

Do naszych priorytetów należy również zagwarantowanie bezpieczeństwa wszelkich transakcji. Płatności on-line odbywają się za pośrednictwem systemu Przelewy24, który zapewnia błyskawiczne i bezproblemowe sfinalizowanie zakupów. Honorujemy karty płatnicze, debetowe, przedpłacone i kredytowe Visa oraz MasterCard, a także prowadzimy sprzedaż ratalną na korzystnych warunkach.

Oferujemy Państwu bezpieczny i niedrogi dowóz mebli na terenie całej Polski naszym własnym transportem. Istnieje również możliwości wysłania zakupionych mebli do wybranych krajów Unii Europejskiej za pośrednictwem firmy spedycyjnej.